maxbike Kola Pells

Firma PELL'S - je jedním z technologických lídrů v cyklistickém průmyslu ve střední Evropě. Vyvíjí a vyrábí high-end kola, komponenty, příslušenství a vysoce kvalitní sportovní oblečení.

Od počátku se zaměřuje na vývoj, výzkum a aplikace karbonových kompozitů. Firma Vyvinule řadu vlastních technologických řešení – od vlastní technologie výroby karbonových trubek až po unikátní řešení zadní stavby PELL'S MEDIUM TAIL".

První vyvíjené a vyráběné rámy byly ručně dělané karbonové speciály pro čistě závodní účely. Po úspěších kol PELL'S na závodech světového poháru, mistrovství světa, olympijských hrách a zisku několika titulů mistrů ČR firma od roku 2006 začala vyrábět kompletní kolekcí kol, tak aby mohla uspokojit výrazně širší spektrum cyklistů. Do těchto kolekcí jsou promítnuty bohaté zkušenosti z vývoje a konstrukce závodních karbonových rámů, které jsou zárukou originality, kvalitního zpracování, smyslu pro detail, ověřených geometrií a testů v nejtěžších závodních podmínkách.

Základní PELL'S strategie zůstává neměnná - poskytovat špičkovou výbavu pro cyklistiku aplikací nejnovějších technologií podpořených vytříbeným „PELL'S“ designem. Technologie jsou užívány tak, aby u každého modelu poskytly maximální možný požitek z jízdy.

Kompletní nabídka PELL'S naleznete zde: